Zespół

Zapraszam do współpracy!

Dorota Bolkowska-Leśniak

Psycholog, terapeuta rodzinny

Jestem Absolwentką Wydziału Psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie ze specjalnością psychologia kliniczna, oraz Wyższej Szkoły Humanistyczno – Pedagogicznej na kierunku pedagogika. Ukończyłam  4 letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Szkole Terapii Rodzin Stowarzyszenia OPTA w Warszawie. Ukończyłam – Studia podyplomowe w zakresie organizacji pomocy społecznej na Uniwersytecie Warszawskim oraz Studium Profilaktyki Uzależnień w ramach rocznego cyklu treningów i warsztatów psychologicznych. W 2023r. uzyskałam certyfikat superwizora pracy socjalnej.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam na  stażu klinicznym w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie  w Zakładzie terapii rodzin oraz na stażu dla terapeutów rodzinnych w Pracowni Terapii i Rozwoju w Warszawie. Od ponad 20  lat pracuje w Ośrodku Pomocy Społecznej gdzie jestem kierownikiem Działu Pomocy Specjalistycznej, prowadzę terapię rodzin, terapię  par, indywidualną psychoterapię  oraz koorydynuję  pracę pracowników socjalnych i asystentów rodzin. Pracuje  również  jako terapeuta w prywatnym gabinecie w Przystani Psychologicznej w Warszawie.

Posiadam doświadczenie w pracy terapeutycznej z  rodzinami , parami oraz indywidualnymi  osobami w kryzysie życiowym lub osobistym. Stale podnoszę kwalifikacje zawodowe, a pracę swoją poddaje regularnym superwizjom. Sercem jestem  związana z terapią rodzin i pomocą społeczną.

Monika Chałuda

Psychoterapeutka

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu SWPS. Ukończyła czteroletnie Podyplomowe Szkolenie w Zakresie Psychoterapii atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje pod superwizją. Prowadzi terapię indywidualną dotyczącą obszarów przeżywanych trudności, stanów przygnębienia, depresji, lęku oraz chorób o podłożu psychosomatycznym. Posiada doświadczenie w indywidualnej pracy terapeutycznej z młodymi – dorosłymi. Współprowadzi terapię rodzin.

Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Scroll to Top